Zadanie 2 – klasa 8A i 8B – gr. p. Krzysztofa

Zadanie 2 – klasa 8A i 8B

W poniedziałek, środę i piątek wysyłać będę po jednym temacie do wypowiedzi pisemnych przez Librusa. Proszę o odesłanie napisanych prac w wordzie, pdf, notatniku, emailu lub w innej formie na adres emailowy: anglojezyczni@wp.pl, lub Librusa.

We wtorki i czwartki wysłane zostaną linki do zadań egzaminacyjnych online. Odpowiedzi do wszystkich ćwiczeń online przysyłamy w następujący sposób opisany pod koniec posta.

We wtorek 17 marca wyślę link do całego próbnego egzaminu 8 klasisty do wypełnienia online. Odpowiedzi z tego egzaminu tak samo jak w przypadku wszystkich ćwiczeń online przysyłamy w następujący sposób:

Proszę zrobić screenshoty, lub zdjęcia wypełnionych ćwiczeń przed kliknięciem na opcję „Check your answers”, „correct your anwers” lub „show incorrect answers”. Następnie zdjęcia/screenshoty proszę przesłać na adres emailowy: anglojezyczni@wp.pl lub przez Librusa.

Zadania będą wysyłane przez Librusa oraz zamieszczane na tej stronie.

Ciekawostka!

Centralna Komisja Egzaminacyjna przygotowała pakiet materiałów dla 8-klasistów. Codziennie o 9:00 nowe zadania z polskiego, matematyki i angielskiego, o 15:00 – rozwiązania! Proszę dodatkowo wykonywać te pakiety i przesłac mi screenshoty wyników.