Zadanie na nowy tydzień: 23-26 marca – całe klasy

Obejrzyj poniższe filmiki:

Filmik 1:

To teraz wzorem tych pięknych porad uczymy się słownictwa na Instalingu, powtarzając wymowę. Wiem, że niektórzy z was prowadzą swoje zeszyty, w których zapisują słówka, które uczymy się na Instalingu. Zatem do dzieła! Dodajcie też wymowę do słówek, które sprawiają wam problem.

 

A teraz czas na filmik, który udziela kilka rad jak nie bać się mówić po angielsku. Przydadzą się te rady do następnych naszych wspólnych wystąpień na różne tematy…

Filmik 2:

Jeżeli macie taką możliwość, to możecie nagrać krótki filmik (2-3 min) ze swoim przemówieniem na temat: „My favourite season of the year” na telefonie lub laptopie, następnie załadować na swój kanał Youtube jako film niepubliczny i odesłać mi link na adres emailowy: anglojezyczni@wp.pl lub przez Librusa.

Jeśli nie macie takiej możliwości, to po prostu nagrajcie się na telefonie i zachowajcie nagranie na pendrive, abyśmy mogli je przesłuchać jak wrócimy do szkoły.

Trzecia opcja to rozmowa przez Skype, jeśli ktoś wolałby taką opcję, to proszę o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia dnia i godziny. Mój nick to: krzyshol77

Powodzenia!